INDYWIDUALNE INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE NORWESKIEGO ONLINE

Czy grafik zajęć ustalony jest na sztywno?

Przed rozpoczęciem zajęć ustalony zostaje z Tobą konkretny grafik dopasowany do Twojego planu dnia. Tego harmonogramu trzymamy się przez cały okres trwania intensywnego wakacyjnego kursu norweskiego online.

Czy możliwe jest przekładanie zajęć?

Zarówno uczeń jak i lektor mają prawo raz w trakcie trwania kursu przełożyć zajęcia na inny termin. Zajęcia odrobić należy w innym dogodnym dla obu stron terminie nie później niż w tygodniu po planowanym zakończeniu kursu.

W jakie dni i w jakich godzinach mogą odbywać się zajęcia?

Ty decydujesz o grafiku. Intensywność spotkań to 3 x 90 minut w tygodniu. Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00.

Nie wiem, na jakim poziomie znajomości języka jestem. Co wtedy?

Nie szkodzi! Zanim rozpoczniesz naukę, dokonana zostanie konsultacja z naszym biurem, aby dokonać wstępnej oceny. Następnie Twój mentor językowy dokładnie rozpoznaje Twój poziom.

Czy muszę osobno dokupić materiały do nauki, podręczniki?

Nie ma takiej konieczności. Dostęp do wszystkich niezbędnych w kursie materiałów dydaktycznych otrzymujesz w formie dostępu elektronicznego na czas trwania kursu.

Kiedy mogę rozpocząć naukę?

Intensywne kursy wakacyjne realizowane są od 27.06 do 23.09. Rozpocząć możesz w dowolnym momencie, nawet w połowie tygodnia. Daj nam tylko znać w formularzu lub podczas konsultacji mailowej/telefonicznej.

Czy mój kurs prowadzić będzie stale jeden lektor?

Tak, jeżeli tylko będzie to technicznie możliwe. Zdarzyć się też może, że w trakcie choroby lub urlopu wypoczynkowego lektor zostanie chwilowo zastąpiony przez innego. Zmiana może też nastąpić na Twoją prośbę.

Co w sytuacji, gdyby mimo wszelkich starań moja współpraca z lektorem nie układała się po mojej myśli?

W każdej chwili masz prawo zmienić lektora. W takiej sytuacji skontaktuj się z biurem i przedstaw swoją prośbą z ewentualnymi uwagami.

Czy możliwa jest nauka we dwie osoby? Ile to kosztuje?

Tak, ale wskazane jest, aby uczyły się osoby o tym samym poziomie językowym i podobnym celu. Każda osoba otrzymuje wtedy rabat w wysokości 30% ceny kursu.

W jaki sposób odbywają się lekcje?

Zajęcia odbywają się online. Lektor łączy się z uczniem za pomocą Skype lub alternatywnie - jeżeli Skype nie można użyć - za pomocą innego ustalonego przez obie strony komunikatora internetowego (np. Messenger).

Kto będzie mnie uczyć?

Nasi lektorzy to przede wszystkim doświadczeni w nauczaniu absolwenci gdańskiej skandynawistyki, ale są wśród nas też rodzimi użytkownicy zarówno języka polskiego i norweskiego, którzy wiele lat mieszkali w Norwegii.

Czy moje lekcje poprowadzi Magda Szczepańska?

Obecnie Magda większość czasu poświęca kierowaniu firmą oraz rozwijaniu projektów z nią związanych. Choć sporadycznie prowadzi lekcje dla swoich stałych uczniów, nie może przyjmować nowych.

KWESTIE FORMALNE ZWIĄZANE Z

INDYWIDUALNYM INTENSYWNYM WAKACYJNYM KURSEM NORWESKIEGO

Czy aby uczyć się w Trolltunga muszę podpisać umowę?

Tak, przed rozpoczęciem zajęć, ale już po ustaleniu organizacji pracy, musimy podpisać umowę. Możemy przygotować umowę dla osoby fizycznej i dla firmy, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub na kurs kieruje Cię pracodawca.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Tak, zarówno jeśli jesteś osobą fizyczną lub jeśli reprezentujesz firmę, otrzymasz fakturę VAT za kurs. Dodatkowo, jeżeli płacisz gotówką, otrzymasz potwierdzenie przyjęcia wpłaty gotówkowej (druk KP).

Jakie są metody płatności za kurs?
Za kurs możesz zapłacić przelewem na polski rachunek bankowy lub gotówką w biurze. Prosimy o zachowanie harmonogramu płatności oraz ustalonego systemu ratalnego.

Jakie są dane do przelewu?

Nazwa odbiorcy: Trolltunga sp. z o.o.  Adres: Ul. Polanki 67c, 80-306 Gdańsk

Numer rachunku IBAN: PL 48 1050 1764 1000 0090 3067 3389

SWIFT: INGBPLPW    Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.

Czy mogę zrezygnować z kursu w trakcie jego trwania?

Tak, jednak w przypadku płatności ratalnej nie będziesz mieć prawa do zwrotu opłaconych wcześniej rat. W przypadku ustalenia płatności całej kwoty z góry, zwrócone zostanie 50% środków za niewykorzystane zajęcia.

Czy po zakończeniu kursu otrzymam potwierdzający to dokument?

Tak, możemy przygotować dla Ciebie dyplom w języku norweskim określający długość trwania kursu, ilość godzin zajęć, podręcznik oraz ewentualne dodatkowe adnotacje o przebiegu kursu.

Jeżeli nurtują Cię pytania, których nie zawarliśmy na liście powyżej, nie krępuj się i skontaktuj się z naszym biurem. Możesz zadać pytanie używając formularza lub ewentualnie zadzwoń do nas pod numer +48 505 792 106 lub napisz maila na adres biuro@trolltunga-norweski.pl.

Co w sytuacji, gdy muszę nagle odwołać zajęcia?

Zajęcia mogą być przełożone na inny termin w sytuacji nagłej choroby, wypadku lub awarii połączenia internetowego. W innym przypadku musimy uznać lekcję za zrealizowaną.